Strona główna / Prywatne: Strona główna / Mieszkania dobrze zaprojektowane

Mieszkania dobrze zaprojektowane

Mieszkania dobrze zaprojektowane

W pięciopiętrowym budynku znajdą się zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, a także duże, ponadstumetrowe apartamenty. Niemal wszystkie mieszkania mają balkony, loggie lub tarasy.

Co istotne, mieszkania na parterze nie znajdują się bezpośrednio na gruncie, a są w stosunku do niego nieco wyniesione. Zapewnia to większą intymność mieszkańcom najniższych pięter. Do części parterowych mieszkań przypisane są także połączone z tarasem ogródki, które również znajdują się na podwyższeniu.
Na najwyższej kondygnacji znajdują się z kolei największe, pięciopokojowe mieszkania – dla kochających przestrzeń, dużych rodzin lub na wynajem.

2-pokojowe
31m²  – 45m²
 • Wygodna dwójka ze sporą łazienką

  Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Jego największym atutem jest duży salon z aneksem kuchennym, z którego bezpośrednio można wyjść na taras. Niemal 9-metrowa sypialnia nie tylko pozwoli na wstawienie dużego łóżka, ale i pełnowymiarowej szafy. Kolejną zaletą tego ustawnego mieszkania jest łazienka, w której znajdzie się miejsce… [więcej] na wannę, a także dużą pralkę. Niewielki metraż – zero kompromisów!
  [ukryj]

 • Dwa pokoje z możliwością oddzielenia kuchni

  To mieszkanie zaprojektowanie funkcjonalnie pod każdym względem. Umożliwia łatwą adaptację do swoich potrzeb. Jeśli nie lubimy, gdy kuchenne zapachy przedostają się do innych pomieszczeń, możemy w prosty sposób zamknąć kuchnię i sprawić, że będzie oddzielnym pomieszczeniem. Przestronny hol pozwoli… [więcej] na ustawienie pokaźnej szafy, a w łazience bez problemu będzie można zamontować wannę oraz ustawić dużą pralkę. Niewątpliwie największą zaletą tego mieszkania jest jednak bardzo duża loggia, na której z łatwością zorganizujemy miejsce do letniego relaksu.
  [ukryj]

 • Dwójka z osobną kuchnią i dużym balkonem

  Mieszkanie o ciekawym układzie, w którym kuchnia i balkon naturalnie oddzielają strefę dzienną od sypialnianej. Przestronna wydzielona kuchnia z widokiem na balkon, pomieści wszystkie niezbędne sprzęty, a także oferuje sporo miejsca na szafki. W sypialni poza dużym łóżkiem znajdzie się również miejsce… [więcej] na szafę. Projektanciprzewidzieli je także w holu. Centrum domowej aktywności będzie z pewnością duży salon z wyjściem na balkon, który w połowie jest loggią – to umożliwi np. wysuszenie prania bez względu na warunki atmosferyczne.
  [ukryj]

Zobacz dostępne mieszkania 2-pokojowe

3-pokojowe
49m²  – 69m²
 • Idealne mieszkanie dla rodziny

  Dwie sypianie, oddzielna kuchnia, drugie WC, duży pokój dzienny oraz ogromna loggia. W tym mieszkaniu jest wszystko, o czym marzą rodziny. Projektanci zadbali o to, by pomieszczenia były ustawne i nie zabrakło w nich przestrzeni na duże szafy. W wydzielonej kuchni znajdzie się także miejsce na stół. … [więcej]Największym atutem tego mieszkania jest z pewnością duży balkon, który latem stanie się miejscem spokojnego, rodzinnego wypoczynku.
  [ukryj]

Zobacz dostępne mieszkania 3-pokojowe

4-pokojowe
65m²  – 81m²
 • Komfort życia dla rodziny

  Trzy przestronne i jasne sypialnie, dwie łazienki i osobne WC, które w razie potrzeby można zaadaptować na pomieszczenie gospodarcze. Duży hol, w którym zmieszczą się pojemne szafy. Oddzielna kuchnia z możliwością ustawienia stołu. Duży pokój dzienny, który bez wysiłku można funkcjonalnie podzielić na strefę wypoczynku i jadalnię. Układ mieszkania pozwala na… [więcej] wprowadzenie wielu zmian,dopasowanych do gustów mieszkańców. Łazienkę można bez problemu wydzielić z jednej z sypialni lub pozostawić ją jako „prywatną” część tego pomieszczenia. Bardzo dużą zaletą jest również loggia, w której zmieści się komplet wypoczynkowy na piękne letnie miesiące.
  [ukryj]

Zobacz dostępne mieszkania 4-pokojowe

5-pokojowe
95m²  – 102m²
 • Rewelacyjne mieszkanie dla dużej rodziny lub na wynajem

  To mieszkanie jest przystosowane do zamieszkania przez naprawdę wiele osób. Komfort zapewnią dwie łazienki i odrębne WC. Każda z sypialni ma dostęp do jednego z dwóch balkonów. Wydzielona kuchnia sprawi, że gotowanie nie będzie uciążliwe dla domowników. Położone centralnie pomieszczenie gospodarcze pozwoli na … [więcej] przechowywanie sprzętów, których nie chcemy oglądać na co dzień. Każdy z pokoi został zaprojektowany tak, by zmieściło się w nim łóżko oraz szafa.
  [ukryj]

Zobacz dostępne mieszkania 5-pokojowe

Spravia sp. z o. o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Spravia sp. z o. o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod@spravia.pl